Czym jest FutureNet - Najważniejsze informacje o firmie:


Międzynarodowa i Wielobranżowa Firma umożliwiająca zarabianie Online

   


 FutureNet to przedsiębiorstwo Międzynarodowe i Wielobranżowe posiadające dochody z wielu produktów i usług które zostały przedstawione na powyższych obrazkach. Firma postanowiła dzielić się swoimi dochodami z innymi użytkownikami portalu którzy zdecydują się na współpracę i zostanie partnerami Biznesowymi.Na czym zarabia przedsiębiorstwo czyli źródła dochodu firmy dzięki którym firma nie tylko jest stabilna ale prężnie rozwijająca się:
 • Na aktywności portalu społecznościowego czyli na tym na czym zarabiają inne portale takie jak Facebook itd. 
  Pierwszym i najważniejszym jest pierwsza platforma społecznościowa, która oprócz gromadzenia znajomych, udostępniania zdjęć i innych możliwości jak na Facebooku, daje Ci możliwość zarabiania. Zarabiaj nie tylko za aktywność na portalu społecznościowym!
 • Na firmie Leasingowej i wypożyczalni którą firma posiada. 
 • Na usługach wewnątrz platformy, specjalnym abonamentom i narzędziom do tworzenia własnych blogów czy stron internetowych, chmurze do przechowywania danych i wiele wiecej.
 • Własnym sklepom internetowym których firma ma kilka.
 • Własnym produktom, perfumy, telefony i inne
 • Własne gry online.
 • Traffic na platformie
 • Z matryc i struktur partnerów Biznesowych.
 • ze sponsoringu około 8 różnych dziedzin sportowych na całym świecie: piłka ręczna, gokarty, paintball, footsall, motocross, rajdy samochodowe, żeglarstwo; 
 • Z porównywarki cenowej składającej się już z 400 mln produktów
 • Najem powierzchni reklamowej, podział zysku z reklam czyli Revshare
 • Reklamy od Google Adsense/adwards poważnych i znanych marek
 • Restauracja, Kawiarnia FuturenetCafe (Kijów, Warszawa, Wrocław)
 • Własna kryptowaluta FuturoCoin(FTO)
 • Własna kopalnia kryptowaluty FuturoCoin
 • Organizacja społeczna Fundacja "Futurenet Foundation".
 • Realne biura, biurowce z pracownikami na całym świecie.

Dla bardziej wymagających jest możliwość inwestowania w Matryce dzięki którym budując strukturę znajomych inwestujących w tą Firmę zapewniamy sobie Pasywny Dochód! Czyli miesięczne premie w zamian za polecanie biznesu.


FutureNet to również połączenie biznesu MLM, E-comerce jak również biznesu inwestycyjnego w branży Rev-share. Użytkownik ma możliwość zarabiać za zakupienie paczek reklamowych które oznaczają mniej więcej tyle co najem powierzchni reklamowej czyli podział zysku z reklam między firmą a osobą która zakupiła taki Ad-pack (udział zysku). 


 Krótko mówiąc paczka reklamowa którą człowiek zdecyduje się zakupić poza tym że pozwoli nam to na wypromowanie swojej witryny internetowej na portalu społecznościowym zapewniając unikalne wyświetlenia. Daje nam prawo do Pasywnego Dochodu w wysokości 1% dziennie! Czyli sporo więcej niż na koncie oszczędnościowym. Przykładowo kupując Ad-pack za 50$ co daje nam prawo do 800 wyświetleń naszej witryny oraz 1% dziennie od zainwestowanej kwoty w tym przypadku 50$. Paczka reklamowa pracuje 120dni. Po 100 dniach jest zwrot zainwestowanej kwoty a po kolejnych 20dniach mamy z powrotem na koncie 60$. 

Ale do tego jeszcze dochodzi Procent składany tak zwana kapitalizacja składek! Aby zrozumieć o co dokładnie chodzi zapoznaj się z poniższym obrazkiem
Z załączonego obrazka mozesz odczytać że pierwszego dnia kupiłem 62 Adpacki, a czwartego dnia dokupiłem jeszcze 9 Adpacków. Co w sumie dawało 71 pracujących codziennie Adpacków. Juz po 80 dniach zakupów miałem na koncie 140 pracujących adpacków i 81 dnia zacząłem powoli wypłacać swój zysk, ale przy dalszym zakupie z zarobionych pieniędzy połowy wkładu. Jak widać na planie w sumie zakupionych jest 68 paczek, po 80 dniach było już ich 170.Mam nadzieję, że w pewnym stopniu rozjaśniłem czym jest procent składany czyli tak zwana kapitalizacja składek
Na początek zarejestruj się już dziś za darmo! Rejestrując się z tego linku otrzymujesz moje wsparcie oraz mojego zespołu,  materiały instruktażowe, szkolenia telefoniczne oraz osobiste. Po zarejestrowaniu zapraszam do Kontaktu! ;) (KLIKNIJ TUTAJ) Warto zauważyć że FutureNet to nie jest tylko portal społecznościowy ale fizyczna firma która jest już na rynku 5 lat między innymi jest to zasługa wielu branż z produktami i usługami którymi firma zarządza a co za tym idzie firma ma wiele dochodów z wielu źródeł. Dzięki czemu inwestując w tą firmę moim zdaniem nie ma żadnego ryzyka. Firma posiada miliony użytkowników jak również biura i pracowników na całym świecie. Właściciele firmy prowadzą szkolenia biznesowe na całym świecie reprezentując sobą ogromną wiarygodność występując jako osoby publiczne nie mogą narazić się na nieprzyjemności dlatego wkładają oni całe swoje serce w wizerunek firmy oraz wizerunek własnej osoby. 


Rzetelna Firma została również sprawdzona pod kątem legalności w Izbie Skarbowej:
Kompletne pismo z Izby Skarbowej możesz od mnie otrzymać po rejestracji na portalu lub znaleźć na facebooku.

Proszę również zapoznać się z tym oświadczeniem.  Już teraz połącz przyjemne z pożytecznym! FutureNet to nie tylko zarabianie za aktywność oraz możliwość inwestowania w firmę. Poznaj więcej możliwości zarabiania. Po darmowej rejestracji skontaktuj się ze mną a przeprowadzę ci szkolenie, wyślę dalsze instrukcje i materiały szkoleniowe!

Dołącz do platformy społecznościowej FutureNet i dowiedz się więcej co możesz na tym zyskać.(Kliknij tutaj)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz