Czy Futurenet to bezpieczny biznes?

Argumenty stanowiące za tym czy firmie Futurenet warto zaufać?
O zewnętrznych finansowaniach oraz dochodach przedsiębiorstwa FutureNet pisaliśmy w tym artykule: Czym jest i na jakich produktach i usługach zarabia Futurenet (LINK)


Ci którzy już wiedzą jakie usługi i produkty posiada Futurenet powinni zrozumieć czym się rożni OPINIA od FAKTU: 

W tym celu podam przykładową historię: Jeśli chcesz dowiedzieć  sie czy warto kupić Mitsubishi to idź do kierowcy Mitsubishi a nie do kierowcy Audi czy Bmw, czy do mechanika który nie żywi do nich sympatii bo są rzadkimi gośćmi w jego warsztacie . Jeśli chcesz zainwestować to idź do bogatego biznesmena i pytaj jego o radę a nie dziewczyny, rodzica czy gościa z banku. Jak idziesz poznać prawdę o buddyzmie to idź do buddsty a nie do katolika. Czemu więc gdy ludzie tak często o tym zapominają i żeby poznać prawdę nawet o płaskiej ziemi idą do gościa który wierzy w heliocentryzm? I tu nie jest ważne w co wierzysz i jaka jest prawda. Nie bronię teorii płaskiej ziemii ale mówię że ludzie mają zle podejście do sprawy. Sprawiedliwy sędzia zanim wyda wyrok idzie wysłuchać dwóch stron konfliktu i za i przeciw analizuje długo i wnikliwie i zawsze jest obiektywny i bezstronny Czemu ludzie oceniają bez rozmowy z kims kto widzi w jakiejś teorii spiskowej sens i skreślaja ja na starcie bo brzmi głupio lub nie logicznie na początek? Czemu ludzie skreślaja na starcie biznes oskarżając o piramide lub oszustwo?  Zamiast zastosować moje powyższe wskazówki. Czy naprawdę nie rozumiecie że prywatne kryptowaluty zagrażają Bankom dlatego bedą opłacać artykuły w internecie świadczące przeciwko im? To norma że konkurencja bedzię walczyć i się hajtować tak jak Taksówkarze z UBEREM. Więc nie dziw się skąd tyle Hejtu na Futurenet.


Abyś lepiej mógł zrozumieć co kieruje zacofaną Mentalnością Polaków polecamy obejrzeć ten humorystyczny fragment na poprawę nastroju:Kolejnym filmik z którym polecamy się zapoznać:
O FutureNet piszą pozytywne artykuły tylko ludzie którzy mają jeszcze trochę inteligencji:


FutureNet to Rzetelna Firma:


Rzetelna Firma została sprawdzona również pod kątem legalności w Izbie Skarbowej:
Proszę się również zapoznać z tym oświadczeniem:

Warto zauważyć że FutureNet to nie jest tylko portal społecznościowy ale fizyczna firma która jest już na rynku 5 lat między innymi jest to zasługa wielu branż z produktami i usługami którymi firma zarządza a co za tym idzie firma ma wiele dochodów z wielu źródeł. Dzięki czemu inwestując w tą firmę moim zdaniem nie ma żadnego ryzyka. Firma posiada miliony użytkowników jak również biura i pracowników na całym świecie. Właściciele firmy prowadzą szkolenia biznesowe na całym świecie reprezentując sobą ogromną wiarygodność występując jako osoby publiczne nie mogą narazić się na nieprzyjemności dlatego wkładają oni całe swoje serce w wizerunek firmy oraz wizerunek własnej osoby. 


Dla przypomnienia oto zakres branży przedsiębiorstwa: 

 • Portal społecznościowy czyli na tym na czym zarabiają inne portale takie jak Facebook itd. 
  Pierwszym i najważniejszym jest pierwsza platforma społecznościowa, która oprócz gromadzenia znajomych, udostępniania zdjęć i innych możliwości jak na Facebooku, daje Ci możliwość zarabiania. Zarabiaj nie tylko za aktywność na portalu społecznościowym!

 • Firma Leasingowa i wypożyczalni którą firma posiada. 
 • Usługi wewnątrz platformy, specjalnym abonamentom i narzędziom do tworzenia własnych blogów czy stron internetowych, chmurze do przechowywania danych i wiele wiecej.
 • Własny sklep internetowy których firma ma kilka.
 • Własne produkty, perfumy, telefony i inne
 • Własne gry online.
 • Traffic na platformie
 • Matryce i struktury partnerów Biznesowych.
 • Sposnoring około 8 różnych dziedzin sportowych na całym świecie: piłka ręczna, gokarty, paintball, footsall, motocross, rajdy samochodowe, żeglarstwo; 
 • Porównywarka cenowa składającej się już z 400 mln produktów
 • Najem powierzchni reklamowej, podział zysku z reklam czyli Revshare
 • Reklamy od Google Adsense/adwards poważnych i znanych marek
 • Restauracja, Kawiarnia FuturenetCafe (Kijów, Warszawa, Wrocław)
 • Własna kryptowaluta FuturoCoin(FTO)
 • Własna kopalnia kryptowaluty FuturoCoin
 • Organizacja społeczna Fundacja "Futurenet Foundation".
 • Realne biura, biurowce z pracownikami na całym świecie.


Zielone światło od KNF ❤️🥇 Jakby ktoś z Was lub Waszych znajomych miał jeszcze jakieś wątpliwości 😉
Czasem pojawiają się pytania odnośnie firmy FutureNet 👉 Czy Futurenet to piramida Finansowa?
W sieci jest wiele artykułów "znawców" firmy, mówiące że to piramida, oszustwo, kolejne Amber Gold itd.
TERAZ FAKTY❗:
- W grudniu wszczęto postępowanie (donos konkurencji) w sprawie Futurenet, w którym podejrzewano firmę o piramidę finansową... Jakie są fakty?

❗NA POCZĄTKU MAJA UMORZONO POSTĘPOWANIE BO NIE ZNALEZIONO DOWODÓW!!!!❗ - Futurenet obok ZUS znalazł się na liście podejrzanych firm na stronie Komisji Nadzorów Finansowych https://www.knf.gov.pl/

Dokładnie w tym miejscu:
https://www.knf.gov.pl/dla_konsumenta/ostrzezenia_publiczne ❗PO DOGŁĘBNYM SPRAWDZENIU FIRMY PRZEZ KNF ZOSTAŁA WYKREŚLONA Z TEJ LISTY!!!!❗(sprawdźcie sobie ile jest artykułów o amber gold, a ile o FutureNet na stronie KNF)
Nie czytajcie bzdur tylko sprawdźcie sami na czym firma zarabia 💪😎
FutureAdPro daje potezne możliwości 😉
Osobiscie nie znam bardziej prostego biznesu 😉 👍


KONTAKT

Link do rejestracji: https://zelpin.futurenet.club/ Po zarejestrowaniu otrzymujesz kontakt do opiekuna(lidera) który zapewnia pomoc i wsparcie, materiały szkoleniowe oraz szkolenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz