Jak najlepiej i najbezpieczniej inwestować w kryptowalutę FuturoCoin (FTO)

Dziś o możliwościach zarobkowych na kryptowalucie FuturoCoin (FTO)

W pierwszej kolejności jesli jeszcze tego nie zrobiliście to proszę zapoznać się z naszym artykułem czym są kryptowaluty i czym jest FuturoCoin oraz dlaczego ma szansę odnieść sukces i pokonać Bitcoina. Link do artykułu znajdziecie pod tym linkiem: https://polskafuturenet.blogspot.com/2018/03/zrozumiec-fanomen-i-potencja.html


Jak zarabiamy na kryptowalutach:  • Kupując w własnym zakresie taniej na giełdzie i sprzedając po wzroście kursu a następnie wymieniając w internetowym kantorze na złotówki, euro itd. Następnie mozemy wypłacić na konto.
  • Kupując własną koparkę do kryptowalut czyli bardzo drogi sprzęt oscylujący w kwotach około 20 tysięcy złotych który ma duży pobór prądu w wysokości paru set złotych miesięcznie a następnie odprowadzając dość duży podatek w urzędzie skarbowym. Opłacalność inwestycji jest przeciętna i pozostawiam państwu tą decyzję czy warto
  • Jeśli nie chcemy kupować własnej koparki możemy zainwestować w pakiet wydobywczy czyli jednorazowy abonament który płaci się raz na parę lat a pakiet kopie nam monety co minutę i przelewa na internetowy portfel gdzie mozemy wymienić monety w kantorze i wypłacić na konto. Pakiet wydobywczy to inwestycja w kopalnie kryptowalut. Czyli w wielkie hale gdzie znajduje się sporo komputerów("koparek"). Nie musimy się w tym przypadku martwić ani o serwis drogiego sprzętu, opłaty za prąd ani o podatek za wydobycie. Inwestycja jest bezpieczna i pozbawiona ryzyka. Takich kopalni istnieje już na swiecie sporo. Przedsiębiorcy już od paru lat mają możliwość zakupu pakietów wydobywających Bitcoina. Natomiast od Lutego 2018 roku wystartowała kopalnia od FutureNet dzięki czemu mamy możliwość inwestować w wydobycie nowej kryptowaluty FuturoCoin (FTO).


Inwestując w pakiet wydobywczy przestajemy martwić się kursem na giełdzie. Nie martwimy się czy kupiliśmy za drogo i czy kurs wzrośnie czy spadnie. Pakiet wydobywczy to nie Traiding który jest hazardem a pakiet to pewna inwestycja. Otrzymując monety co minutę na swój portfel bez względu na zachowanie kursu po prostu mozemy je trzymać jak na lokacie czy koncie oszczędnościowym. I nawet jak kurs spadnie to my i tak zarobimy na spadku a jak wzrośnie to nasz zarobek może się podwoić, potroić itd.

Koszty pakietów za które płacimy raz na 2 lata i otrzymujemy monety co minute. Dzięki temu że najtańszy pakiet kosztuje tylko 100 dolarów jest dostępny na każdą kieszeń. Oto dostępne pakiety:

Tutaj instrukcja krok po kroku jak zakupić pakiet wydobywczy:A tutaj dokładny kalkulator ile mozna zarobić na pakiecie wydobywczym:Jeśli nie chcemy zarobionymi monetami płacić za usługi w internecie, w naszych sklepach internetowych czy w naszych restauracjach/kawiarniach to zarobione monety będzie mozna wymieniać na tych giełdach/kantorach a następnie przelać na konto w formie dowolnej waluty takiej jak złotówka, euro, dolar itd. Póki co jesteśmy na giełdzie Yobit oraz na Piyasa ale już niedługo wchodzą kolejne giełdy:


Więcej możliwości zarobku na kryptowalutach otrzymasz od swojego Lidera po zarejestrowaniu się na portalu:

KONTAKT

Link do rejestracji: https://zelpin.futurenet.club/ Po zarejestrowaniu otrzymujesz kontakt do opiekuna(lidera) który zapewnia pomoc i wsparcie, materiały szkoleniowe oraz szkoleniaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz