Zrozumieć fanomen i potencjał kryptowalut i co ma z tym wspólnego Futurenet. Czy FuturoCoin (FTO) ma szansę odnieść sukces?Jesli jeszcze nie wiesz czym są kryptowaluty w tym również BITCOIN to polecam zapoznać się z tym materiałem który wyjaśni wam ten fenomen.


Zanim opowiem wam o kryptowalucie FuturoCoin którą stworzyła firma Futurenet dodam jeszcze parę zdań od siebie co myślę na temat kryptowalut.

Kryptowaluty to przyszłość zagrażająca nawet upadkiem popularnych dotychczasowych pieniędzy w formie papierowej. Już od dawna wiadomo że świat dąży do tego by wszystko odbywało się elektronicznie. Za parę lat wcale nie będzie już papierowych pieniędzy. Rządy chcą nas Chipować i wprowadzać większą kontrolę nad transakcjami i zyciem płatnika. Oczywiście jestem przeciwny NWO, zagrażającemu większemu zniewoleniu ludzkości, takiemu postępowi by wszystko odbywało się za pomocą chipa w ręce i elektronicznej walucie rządowej, temu aby rząd wszystko o nas wiedział, zero wolnośći...

Ku naszej radości ratując nas z tego zagrożenia powstała alternatywa - Kryptowaluty!

Kryptowaluty to projekt prywatny i w pełni anonimowy. Założony przez prywatnych przedsiębiorców którzy nie mają nic wspólnego z agencjami rządowymi. Dzięki czemu możemy iść na przód i rozwijać się technologicznie. Transakcje są anonimowe dzięki czemu nie ryzykujemy zniewolenia i kontroli jednocześnie się bogacąc i idąc z postępem świata. Ale dość już tych teorii spiskowych. Przejdźmy do sedna.


Od czasu gdy powstał Bitcoin w 2009 roku oraz inne kryptowaluty żadna z nich nie zniknęła z giełdy. Jest to realny produkt na giełdzie który raz wprowadzony na nią nie może po prostu zniknąć z naszymi pieniędzmi. Nigdy się to nie zdarzyło. Na kryptowalutach jak zresztą z innymi udziałami na giełdzie można stracić tylko uprawiając krótkoterminowy Trading. W przypadku inwestycji długoterminowych jest to uznawane jako inwestycja znikomego ryzyka. Tym bardziej mając na uwadze ze już niedługo cały swiat bedzie płacił tylko kryptowalutami co już jest sukcesywnie wprowadzone i powstaje coraz więcej lokali i przedsiębiorstw które posiadają w swojej ofercie możliwość płatności w kryptowalucie. Właśnie dlatego Banki tracą i powstaje sporo opłaconych artykułów ostrzegających przed kryptowalutami.

Poważna konkurencja dla Bitcoina(BTC) to FuturoCoin(FTO)

Na cenę kryptowalut ma wpływ przede wszystkim szybkość transakcji. Aktualnie Bitcoin(BTC) to kilku godzinnna transakcja więc raczej nie da rady jej zastosować do szybkich płatności w terminalach płatniczych w lokalach, więc Bitcoin jest przereklamowany i raczej nie bedzie zawsze na pierwszym miejscu. 

Obstawiam że sprawdzi się tutaj przysłowie: "Pierwsi bedą ostatnimi a ostatni pierwszymi"

Natomiast FuturoCoin(FTO) jest najszybszą kryptowalutą na świecie której transakcja trwa około 4 sekund. Więc to tylko kwestia czasu aż nasza kryptowaluta będzie na pierwszym miejscu.

Pierwsze terminale płatnicze od Futurenet akceptujące płatności FTO już zostają powoli wprowadzane do pierwszych lokali. Oczywiście Restauracje FuturenetCafe również bedą akcpetować naszą kryptowalutę w naszych lokalach. Już pierwsze sklepy internetowe akceptują płatność naszą kryptowalutą.


Futurocoin coraz mocniejszy!!! 🔥💪😎

💥 Jesteśmy najszybciej rozwijającą się kryptowalutą na świecie, która pokazuje następujące statystyki:

💥 Liczba codziennych transakcji na Blockchain FTO wzrosła 10-krotnie z 200 do 1200 w ciągu zaledwie 5 MIESIĘCY OD WYWIADU!

💥 FTO jest wykorzystywany bardziej dynamicznie, a ludzie wykonują coraz więcej transakcji, a tym samym zwiększa się przydatność naszej waluty!

💥 Od momentu premiery jesteśmy już na 30 pozycji wśród wszystkich kryptowalut, wyprzedzając inne znane kryptowaluty, takie jak Siacoin, Bitshares, Steem, Waves lub Golem! Dowodzi to bardzo wysokiej i rosnącej kapitalizacji FTO, która dziś wynosi 330.000.000 $ !

💥 Dzisiaj FTO ma największą moc obliczeniową spośród wszystkich kryptowalut opartych na algorytmie X11 (zaraz po Dash).
TYLKO W 5 miesięcy udało nam się osiągnąć 33% mocy obliczeniowej waluty istniejącej od ponad 5 lat! Dzisiaj stopa haszowania FTO wynosi 0,52 PH / s, co pokazuje, że górnicy interesują się naszą walutą!

💥 Tak? Wydobywanie FTO jest dziś najbardziej dochodowe spośród wszystkich walut X11 !!!

Zobacz więcej statystyk ⬇️⬇️⬇️
https://stats.futurocoin.org

Kto kopie #FTO?  😁😁😁

Tutaj jest ciekawy Live na Facebooku polecam: 
https://www.facebook.com/dominik.barzyk/videos/1588235137931866/?hc_ref=ARTKYtEVaJkvtqCZ8hYz6MUNFd_bSK442K5WELTVHlZEF27-DNNdCaWTrdCp9n6UpOE&fref=gs&dti=246417999102134&hc_location=group

Oto oficjalna strona kryptowaluty na której można znaleźć White Paper (białą księgę) oraz kod źródłowy:


W kolejnym artykule napiszemy o tym jak najlepiej i najbezpieczniej inwestować w FuturoCoin (FTO). 
Przyszłość jest w naszych rękach :)


KONTAKT

Link do rejestracji: https://zelpin.futurenet.club/ Po zarejestrowaniu otrzymujesz kontakt do opiekuna(lidera) który zapewnia pomoc i wsparcie, materiały szkoleniowe oraz szkolenia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz