Na czym polega pasywne zarabianie i osiąganie niezależności finansowej w Futurenet?
 FutureNet dla każdego Aby każdy przeciętny człowiek, który nigdy nie miał do czynienia z inwestycjami zrozumiał, że nie jest to trudne czy skomplikowane ani nadzwyczaj ryzykowne a jedynie takie się wydaje.  Tak jak obsługa komputerów przeraża niektórych naszych rodziców a obsługa smartfona zamiast zwykłego telefonu też kilka lat temu nas przerażala, przytoczę krótka anegdote.

"Każdy kto chce iść na łatwiznę ma trudne życie a ten kto chce mieć trudny dzień w rzeczywistości ma łatwe życie"To taki paradoks, jeśli nie chcemy się uczyć czegoś nowego, nowych umiejętności, kursów, szkoleń, czytać książek itp i robimy tak jak inni czyli po prostu idziemy do pracy to mamy trudne życie. Natomiast każdy kto ma motywację i robi co kolwiek co nie przynosi rezultatów i wścieka się że nie wychodzi to musi wiedzieć że w końcu wyjdzie a rezultaty będą. 

Tak więc jeśli to czytasz to znaczy że podjoles dezycje żeby się trochę wyslilic i nauczyć czegoś nowego.

Pasywne dochody o których uczył Robert T. Kyosaki


To takie dochody w których raz wykonana inwestycja przynosi nam stałe dochody przez kilka lat, nawet kiedy śpimy.

Co może być taką inwestycja?.

 Nie zawsze musimy coś kupować, można też dostać mieszkanie w spadku. I zamiast w nim mieszkać wynajmujemy je komuś za 1500zl miesięcznie a sami idziemy mieszkać do gorszych warunków za 800zl.

Większość się boi i szuka wymowek że ktoś zdemoluje mieszkanie więc chcą iść na łatwiznę i nic nie robić co w efekcie sprawia że mają trudne życie. Gdyby zaryzykowali i sprawili że ten dzień będzie trudny to za jakiś czas ich życie bylo by łatwe.

2.Kolejny przykład. Można kupić Bilbord i czerpać co miesięczny zysk z reklam na nich.

Podałem dwa przykłady by każdy załapał o co chodzi. Nie każdy dostaje w spadku mieszkanie, a na zakup takiego mieszkania czy Bilborda też nie stać przeciętnego obywatela dlatego najlepiej zacząć od inwestycji internetowych które zaczynają się przeważnie od 50-100 dolarów. Na taką inwestycje stać chyba każdego kto chce coś w swoim życiu zmienić?

Jak to się ma do Futurenet


W pierwszym sposobie zarabiania czyli wykupywaniu paczek reklamowych tak zwanych "adpack" chodzi właściwie o najem powierzchni reklamowej. To prawie tak jak z tym Bilbordem na ulicy. Z tą różnicą że w Futurenet kupujesz tylko mały udział od obrotu zysków firmy (rev-share). To nie jest trudne, przesadnie ryzykowne czy skomplikowane. To tak proste jak wpłata na lokatę czy na konto oszczędnościowe, z tą różnicą ze w banku masz około 2 procent na rok. A w Futurenet masz gwarantowane 20 procent na 4 miesiące. Nie mniej nie wiecej. Składki które procentuja codziennie możesz wypłacać codziennie w każdej chwili. A wkład własny wypłacasz po odczekaniu 4 miesięcy po zaprzestaniu reinwestycji. Jeśli więc chcesz dokładnie wiedzieć ile i w jakim czasie można zarobić to po darmowej rejestracji zgłoś się do mnie po kalkulator adpro zrobionym w prograi90mie Excel który dokładnie wylicza co i jak. Wyślę Ci też krótki poradnik (e-book) a resztę wyjaśnię przez telefon jeśli będziesz chciał. Po skontaktowaniu się z mną możesz też liczyć na 50$ od mnie w prezencie na start inwestycji.


 W drugim sposobie zarabiania w Futurenet jest tak jak w firmach MLM takich jak "Avon" , "Amway", "FM" , czy innych z kosmetykami czy suplementami diety. Tam jak zaprosisz kogoś (kolegę, koleżankę) którzy pójdą polecać i sprzedawać produkty  to bedziesz miał od nich procent. Po jakimś czasie oczywiście masz z nich pasywny dochód. W Futurenet natomiast jest o tyle dobrze ze tu nie trzeba nic kupywac i sprzedawać a jedynie zaprosić do darmowej rejestracji i przedstawieniu mu powyższych sposobów zarabiania. Czyli sto razy łatwiej można zbudować strukturę a to ile konkretnie można na takim polecaniu zarobić wyjaśnię w poradniku e-book który otrzymasz od mnie po darmowej rejestracji.


W trzecim sposobie zarabiania chodzi o kryptowaluty których większość ludzi zupełnie nie rozumie. Tak samo jak w PRL-u, kiedy płaciło się kartkami ludzie nie rozumieli jak to można płacić przelewem za pomocą komputera. System płatniczy zmienia się od zawsze i będzie się zmieniał nie ustannie. Aby łatwiej było zrozumieć kryptowaluty najłatwiej porównać je do jakiegoś kruszcu którego ktoś wydobywa w kopalni. Ten kruszec (złoto, srebro, węgiel itp) Ma jakąś wartość ale nie pójdzie się nie zapłaci nim w sklepie fizycznie w formie namacalnej. Jednak możemy zapłacić komuś złotem przez internet a następnie wymienić je w kantorze czy innym punkcie wymiany. Z kryptowalutami kilka lat temu było tak samo jak z złotem, można było nimi płacić tylko przez internet a następnie wymienić w internetowym kantorze czy giełdzie na fizyczne namacalne pieniądze. Teraz kryptowaluty poszły z technologią na przód do takiego stopnia że już są wprowadzane terminale płatnicze do kryptowalut i bankomaty do kryptowalut.

 Dzięki temu nie będzie trzeba ich wymieniać w kantorze a mogą one w znacznym stopniu zastąpić tradycyjny pieniądz. Trwają też prace nad aplikacją na smartfony umożliwiająca płatności w kryptowalucie. 

W pierwszej kolejności będzie można testować już niedługo aplikacje w naszej kawiarni w Wrocławiu "Futurenet Cafe" 

Argument ludzi ze państwo na to nie pozwoli by prywatne pieniądze przedsiębiorców (kryptowaluty) zastąpiły tradycyjny pieniądz papierowy jest tak nie adekwatny do sytuacji jak to że drugi ukryty internet "TOR" nadal istnieje i ma się dobrze a system go nie zwalcza mimo tego że tam sporo stron jest poza prawem.

Poza tym kryptowaluty w innych państwach są wprowadzane jako waluta lokalna danego miasteczka. Uznają ja nawet burmistrzowie którzy zalecają swoim mieszkańcom takie płatności. Kupują ja nawet politycy czy inne znane osoby czy ogromne przedsiębiorstwa takie jak Mercedes. 


Komisja Europejska już dawno stwierdziła że kryptowaluty są legalne i będą się rozwijać o czym możecie przeczytać tutaj:


https://bithub.pl/wiadomosci/komisja-europejska-wydobycie-kryptowalut-calkowicie-legalne/

Jak zarabiać na kryptowalutach w Futurenet?

Aby to zrozumieć przytoczę krótkie porównanie do kopalni. Wiecie co jest zabawne? Mówi się że nielegalna jest produkcja "pieniędzy" można iść za takie podrabianie do "paki" . Ale legalne jest zakładanie kopalni i wydobywanie kruszcza którego można wymienić na "pieniądze" więc  praktycznie to nie wiele się różni. W obydwu przypadkach pozyskujemy coś wartościowego czym ostatecznie możemy płacić. Jedyna różnica polega w tym że w zakladaniu kopalni bardziej trzeba się natrudzic. Ludzie ryzykuja kradnąc lub coś przemycajac nie boją się odpowiedzialności karnej a boją się zainwestować, żałosne.


Z kryptowalutami jest jak z kopalnia, nie musisz iść jako górnik pracować na etat, załóż swoją kopalnie lub najmij moc wydobywcza maszyn które zrobią to za ciebie. 💸💸

 Wyobraź sobie że nie stać cię na założenie własnej kopalni ale ktoś umożliwia Ci zakup udziałów z tej kopalni. Takie udziały na przykład w Futurenet zaczynja się od kwoty 100 dolarów płatnych raz na 2 lata.
To znowu nic trudnego do zrozumienia, poprostu wplacasz jak na 2 letnia lokatę, czekasz i wypłacasz, kasa sama się robi. Czego nie rozumiesz? To takie proste że można zarobić a się nie narobić.

Zobacz Facebook zarabia miliardy dolarów na samych reklamach, nie posiada żadnych usług ani produktów poza portalem społecznościowym a mimo to ma się wciąż dobrze. Cały zysk z portalu czyli całe 100 procent bierze dla siebie. FUTURENET który również posiada portal społecznościowy taki jak Facebook z własną tablica, postami, fanpagami, grupami itp umożliwia też 4 sposób zarabiania czyli zysk za aktywność na portalu społecznosciowym. A na dodatek dzieli się zyskiem z reklam z tymi użytkownikami którzy wykupili adpacki czyli najem powierzchni reklamowej zysku z firmy. 

Każdy słyszał o możliwościach zarabiania na własnym blogu czy na własnym YouTube, na reklamach oczywiście.

 Ale mało ktory z was słyszał o tym że nie trzeba zarabiać na własnych reklamach na swojej stronie. Nie lepiej kupić udziały zysku z cudzych reklam na przykład na takim portalu społecznosciowym?

Kilka zdań o ryzyku.


Niektóre banki zamist na lokatę proponują zakup akcji jakiejś firmy na przykład Samsunga, Apple, Toyoty itd. Znane firmy. Te firmy wcale nie są bardziej stabilne ekonomicznie od Futurenet.

 Choćby dlatego że FUTURENET również osiąga miliardowe zyski na całym świecie dzięki wielu różnym produktom i usługom. 
Jest rozpoznawalny na całym świecie bo to globalny gigant o czym świadczą między innymi biura na całym świecie 


Pozycja Futurenet w rankingu Alexa jest na 3 miejscu 


Własny portal społecznościowy i biznes MLM to tylko mały kamień milowy. Przypominamy że Futurenet to też własne sklepy internetowe, własne produkty w tych sklepach, (telefony, perfumy itd). Własne aplikacje na smartfony o różnym zastosowaniu. Własne kawiarnie,
Restauracje Futurenet. Póki co w Wrocławiu, Warszawie i Kijowie a potem jeszcze w innych miastach kto wie. To też ogromne zaplecze sponsoringu sportowców, własna fundacja "Futurenet Fundation", która pomogła już wielu chorym dzieciakom. Wspomniana już wcześniej kopalnia kryptowaluty FuturoCoin. I wiele więcej innych, bo cały czas jest progres, firma się rozwija i wprowadza coraz to nowe nowinki techniczne takie jak własne Futuromaty czy Bitcomaty czyli bankomaty do kryptowalut i terminale płatnicze. Własny Leasing samochodów czy wypożyczalnie. "Futurenet Lease". Tego jest znacznie więcej i będzie wciąż więcej bo właściciele firmy ciągle maja nowe pomysły. To biznes na lata a nawet na kolejne pokolenia.

 Nie zmarnuj swej szansy, wejdź na stronę: https://zelpin.fn.xyz 

I zarejestruj się :) 

KONTAKT
Link do rejestracji: https://zelpin.futurenet.club/ Po zarejestrowaniu otrzymujesz kontakt do opiekuna(lidera) który zapewnia pomoc i wsparcie, materiały szkoleniowe oraz szkolenia


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz